Leden 2011

Saw 3D

30. ledna 2011 v 11:05 | Admin |  HOROR
Horor / Mysteriózní
Kanada / USA, 2010, 90 min
Obsah:
Ústředním motivem filmu SAW 3D je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena (Seana Patrick Flanery), muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru. "V dosavadních dílech Saw jsme ponechávali některá témata otevřená, tento díl ale bude skutečně poslední. Odpovíme v něm na všechny otázky, které si kdy fanoušci položili. V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy," slibuje producent filmu.

Králova řeč / King´s Speech (12 nominací na Oscara) (Ke stažení)

30. ledna 2011 v 11:02 | Admin |  Drama
Historický / Drama
Velká Británie / Austrálie, 2010, 118 min
Obsah:
Příběh anglického krále Jiřího VI. (Colin Firth), manžela Alžběty II. (Helena Bonham Carter), který se po abdikaci svého bratra stává plnohodnotným nástupcem a držitelem anglického trůnu. Kvůli své koktavosti ho však okolí považuje za neschopného. Panovník se proto rozhodne využít pomoc hlasového odborníka Lionela (Geoffrey Rush).

Méďa Béďa / Yogi Bear

30. ledna 2011 v 10:56 | Admin |  KOMEDIE
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2010, 80 min
Obsah:
Všemi oblíbený medvedí zlodej piknikových košíku prichází na velké plátno v novém dobrodružství "Méda Béda", které spojuje animaci s živými herci a do ceských kin bude uveden na jare roku 2011. Do Jellystonského parku už nechodí tolik lidí jako drív a obchod tak vázne, proto se starosta Brown rozhodl park zavrít a pozemek prodat. To znamená, že rodiny už nebudou moci poznávat krásy prírody - a co je horší: Méda Béda a jeho kamarád Bubu budou muset opustit svuj jediný domov, jaký kdy meli. Postaven pred nejvetší výzvu svého života musí Méda Béda dokázat, že je opravdu chytrejší než prumerný medved a spolu s Bubem spojí síly s rangerem Smithem, aby spolecne našli zpusob, jak park zachránit.

Cizinec(Ke stažení)

23. ledna 2011 v 19:50 | Admin |  AKČNÍ
Krimi / Akční / Drama / Thriller
USA / Francie, 2010, 105 min
Obsah:
Johnny Depp představuje ve filmu Cizinec amerického turistu, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s Elise, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě. Jejich vášnivá romance se v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek dále rozvíjí a oba zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší.

Fotři jsou lotři (ke stažení)

18. ledna 2011 v 22:10 | Admin |  KOMEDIE
Komedie
USA, 2010, 98 min
Obsah:
Na začátku se Greg musel poprat se svým budoucím tchánem, potom následovalo setkání rodičů a nyní k tomu ještě přibude výchova dvou pětiletých dvojčat. Film volně navazuje na veleúspěšné dva předchozí díly Fotr je lotr a Jeho fotr, to je lotr!

Hon na čarodějnice / Season of the Witch(ke stažení)

18. ledna 2011 v 22:07 | Admin |  FANTASTY
Dobrodružný / Drama / Fantasy / Thriller
USA, 2010, 98 min
Obsah:
Výpravný film vypráví příběh hrdinného křižáka Behmana (Nicolas Cage) a jeho nejbližšího přítele Felsona (Ron Perlman). Po desetiletích boje se vracejí do vlasti, kterou nacházejí zdevastovanou morem. Církevní hodnostáři jsou přesvědčeni, že za katastrofu je odpovědná dívka obviněná z čarodějnictví, a proto dvojici hrdinů rozkáží, aby ji dopravili do vzdáleného kláštera. Zde se má údajná čarodějnice podrobit prastarému rituálu vymítání ďábla. Vydávají se tedy na strastiplnou cestu, která je zkouškou jejich sil a kuráže a během ní odhalí dívčino temné tajemství…

Zelený sršeň (Ke stažení)

18. ledna 2011 v 22:04 | Admin |  AKČNÍ
Akční / Krimi / Komedie
USA, 2011, 116 min
Obsah:
Zelený sršeň se poprvé objevil roku 1939 jako radiová hra a o rok později jako komiks. Hlavním hrdinou je Britt Reid, vydavatel novin "Daily Sentinel". Reid vyhlašuje zlu válku jako maskovaný Zelený sršeň, často porušuje právo, aby mohl chytnout zločince. Jeho pomocníkem je mistr bojových umění - Kato.

(K)Lamač srdcí

16. ledna 2011 v 21:09 | Admin |  KOMEDIE
Komedie
Francie / Monako, 2010, 105 min
Obsah:
Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje vskutku "speciální" služby: rozbíjí partnerské vztahy na objednávku! Jednoho dne si je najme bohatý muž, jenž není spokojen s ženichem své dcery. Dvojice "obchodníků se štěstím" má ovšem na svůj úkol jenom týden. Hra o čas a lásku může začít. Romain Duris (Erasmus a spol., Rozvod po francouzsku) a Vanessa Paradis (Poloviční šance) v romantické komedii o tom, že každá životní jistota je relativní a láska si nedá poroučet.Populace 436

16. ledna 2011 v 12:17 | Admin |  HOROR
Horor / Thriller
Kanada / USA, 2006, 89 min
Obsah:
Idylické městečko Rockwell Falls budí na první pohled dojem ráje na Zemi. Ale když federální vyšetřovatel Steve Kady (Jeremy Sisto - Skrýš) do města přijíždí, aby zjistil, proč se tu už sto let nemění počet obyvatel, brzy objevuje, co se pod dokonalým povrchem opravdu skrývá. Kady se zaplétá do zvrácené spleti náboženských vášní a puritánské tradice, ze které se dosud nikomu nepodařilo uniknout. A tak v tomhle strhujícím a napínavém thrilleru musí Kady buď najít cest ven - nebo zemře.


Rottweiler

15. ledna 2011 v 22:29 | Admin |  HOROR
Horor / Sci-Fi
Španělsko, 2004, 95 min
Obsah:
V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace,při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude…

TRON: Legacy

15. ledna 2011 v 22:24 | Admin |  AKČNÍ
Sci-Fi / Akční / Thriller / Dobrodružný
USA, 2010, 126 min
Obsah:
Pokračování snímku TRON z roku 1982, kde se Kevin Flynn (Jeff Bridges) dostal do počítačové hry, kde musel čelit mnoha nebezpečím, aby zlikvidoval nebezpečný program. V tomto snímku se do stejné prekérní situace dostane Flynnův syn Sam (Garrett Hedlund). Za pomoci svého otce (kterého si zahraje opět Jeff Bridges) se opět ponoří do neuvěřitelného digitálního světa, plného nástrah a nebezpečí.

Tvorové čtvrté série.

15. ledna 2011 v 14:54 | OJConnor
Koho jsme už viděly a koho ještě uvidíme?